0 534 509 31 15    bilgi@akpolatdegirmen.com

=- Firma Profili -=

AK POLAT DEĞİRMEN; Konya'da değirmen makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yüzyıllardır eskimeyen sektör olan değirmen sektörüne, hizmet verdiğimiz için ayrı bir gurur ve onur taşıdığımızı belirtmek isteriz.

Günümüz teknolojisinde modern değirmen makina ve ekipmalarıyla, çok daha kaliteli ürünler elde edilmektedir. Değirmen otomasyon sistemiyle, bütün işler nerdeyse el değmeden hijyenik olarak gerçekleşmektedir.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini devamlı olarak yükseltme hedefindedir.

Ürün kartelamızın içinde, değirmen temizleme makinaları, değirmen öğütme makinaları, değirmen taşıma makinaları, un paketleme makinaları ile yem paketleme makinaları yer almaktadır.

Değirmen makinalarımız ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır. Hedefimiz, çok daha ülkeye hem ülkemizin adını, hem de firmamızın adını duyurmaktır.

Kaliteli ürün ve ekonomik fiyat anlayışı, düsturumuz olmuştur. Satıştan sonra da, desteğimizin devam etmesi, müşterilerimizin yaşadığı problemde bizden destek alabilmesi, bizleri tercih etmede önemli etken olmuştur.


ARA

WHATSAPP